Vila Ilissia

Atény
Řecko

Vila Ilissia je krásná romantická vila v Aténách, ve které se nachází byzantské a křesťanské muzeum. Střechy tří budov z 19. století byly v roce 2009 renovovány s použitím izolace FOAMGLAS® a byzantských obkladů jako povrchové úpravy. Perfektní kombinace, která nabízí trvalou ochranu před povětrnostními vlivy.

Architekt
Manos Perakis + Associates
Rok realizace
2010
Aplikace
Pitched roofs

Villa Ilissia, kuriame įsikūręs Bizantijos ir krikščionybės muziejus, yra vienas iš gražiausių pastatų, iškilusių naujai įkurtos graikų valstybės sostinės Atėnų ankstyvuoju laikotarpiu. Jis buvo pastatytas kaip Pjačencos hercogienės pagrindinė rezidencija, o pastatą suprojektavo garsus to meto graikų architektas Stamatis Kleanthis. Hercogienės asmenybė, kuri garsėjo įdomia praeitimi, nemenkais turtais, išskirtiniu gyvenimo stiliumi ir keistais polinkiais, ryškiai švietė to meto Atėnų visuomenėje.

Maždaug 1930 m. rūmai paversti muziejumi, į kurį turėjo būti suvežti labai vertingi ankstyvosios krikščionybės ir Bizantijos meno kūriniai. Trijų XIX a. statytų pastatų stogai buvo renovuoti tik 2009 m., naudojant FOAMGLAS® ir bizantiškas plyteles apdailai. Aukščiausios klasės pasirinkimas, kuris pratęsė patvarumo ir tobulybės siekimo tradiciją.

Řešení FOAMGLAS®

použito v tomto projektu

Související referenční projekty